Кабмін звільнив Найєма з посади голови Держагентства відновлення

Уряд вирішив звільнити Мустафу Найєма з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Про це повідомляє у  Telegram-канал Кабінет міністрів України.

"На своєму засіданні 18 червня Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження: про звільнення Найєма Мустафи-Масі з посади Голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 10 червня Мустафа Найєм у своїх соцмережах написав, що залишає посаду голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України. 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті