Кабмін звільнив двох заступників голови Фонду держмайна

Кабінет міністрів України погодив звільнення двох заступників голови Фонду державного майна. Про це 21 березня в Telegram повідомив представник уряду Тарас Мельничук.

"Кабінетом міністрів України звільнено: Бєлову Юлію Віалетівну з посади заступника голови Фонду державного майна України; Матієву Яну Сергіївну з посади заступника голови Фонду державного майна України", - написав він.

Наразі невідома причина цих звільнень. А також те, хто замінить Бєлову та Матієву на посадах.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Фонд держмайна розпочав співпрацю з Google для посилення безпеки даних.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті