Кабмін затвердив бюджет Укрзалізниці на 2024 рік без додаткових вливань з боку держави

Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план Укрзалізниці на 2024 рік, який не передбачає залучення коштів з держбюджету. Про це повідомляє Укрзалізниця у своєму телеграм-каналі 20 листопада.

"Фінплан на 2024 рік не передбачає залучення коштів з держбюджету, пріоритет якого — фінансування обороноздатності країни. Нашим завданням і надалі залишатимуться стабільне забезпечення перевезень пасажирів та вантажів в умовах військового часу та фінансування необхідних інвестицій для підтримки та відновлення залізничної інфраструктури за рахунок  власних коштів та залучених коштів міжнародних фінансових інституцій", - зазначив голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко.

Також він додав, що фінплан передбачає підвищення заробітної плати залізничникам, яка на сьогодні не відповідає їхньому внеску в обороноздатність та функціонування економіки України, якщо порівнювати з іншими галузями.

У Укрзалізниці зазначили, що планом передбачений загальний дохід у 103,2 млрд грн, а чистий дохід від реалізації товарів, робіт, послуг планується в обсязі 98,6 млрд грн.

Загальні витрати заплановані в сумі 115,8 млрд грн, відповідно до затвердженого фінплану збитки компанії прогнозуються на рівні 12,6 млрд грн, які будуть покриті за рахунок розробленого плану виходу на беззбитковість.

Також у Укрзалізниці повідомили, що 38 млрд грн. у якості капітальних інвестицій будуть спрямовані на відновлення пошкодженої ворогом інфраструктури та розбудову переходів з країнами ЄС.

Як повідомлялось раніше, "Укрзалізниця" збільшує кількість поїздів, де буде жіночі купе.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті