"Укрзалізниця" збільшує кількість поїздів, де буде жіночі купе

"Укрзалізниця" розширить проєкт жіночих купе і з 15 листопада додасть їх ще до чотирьох поїздів. Про це повідомила пресслужба компанії 25 жовтня. 

Так, жіночі купе стануть доступні на таких маршрутах: №17/18 Харків – Ужгород, №29/30 Київ – Ужгород, №3/4 Запоріжжя – Ужгород, №26/236 Одеса – Рахів.

Зазначається, що купити квитки до таких купе можна буде в застосунку "Укрзалізниці" з 27 жовтня. Вартість проїзду в них не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж потяга.

Як повідомлялося, продаж квитків до жіночих купе було відкрито в пілотному режимі 12 червня у чотирьох поїздах.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті