Кабмін виділив перші кошти на компенсації за пошкоджене житло в рамках "єВідновлення" - Шмигаль

Кабінет міністрів України виділив перші кошти на програму "єВідновлення", у межах якої українці отримують компенсації за пошкоджене житло. Про це 19 травня заявив глава уряду Денис Шмигаль.

"Уряд уже виділив перші ресурси на виконання цієї програми - 4,4 мільярда гривень із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії", - розповів прем'єр.

Шмигаль також зазначив, що ця програма працює вже понад тиждень. У її рамках українцям виплачують кошти на ремонт житла, яке було пошкоджено під час війни.

Він також нагадав, що програма цифровізована - заявки українці можуть подавати за допомогою порталу "Дія". В Україні подали вже майже 11,7 тисяч заявок, найбільше - жителі Харківської, Київської та Миколаївської областей.

Загалом же у Фонді зібрали близько 62 мільярдів гривень. Майже половина - це вилучені кошти росіян. Гроші з Фонду переважно спрямовують на ремонт житла, критичної інфраструктури та пілотні проєкти відновлення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в систему "єВідновлення" за тиждень роботи внесено 10,4 тисяч заявок.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті