Кабмін схвалив проект щодо позбавлення державних нагород людей під санкціями

Кабінет міністрів схвалив проект щодо позбавлення державних нагород людей, щодо яких запровадили санкції. Про це 7 лютого у Telegram повідомив представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

"Схвалено проект Закону "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про державні нагороди" про вдосконалення окремих положень з метою реалізації санкційної політики". Законопроект пропонує передбачити позбавлення державних нагород у разі застосування до особи санкцій", - повідомив він.

За словами Мельничука, цей законопроект передбачає ще одну причину для позбавлення державних нагород. Йдеться про випадок, якщо людина, яка раніше отримала державну нагороду, скоїла особливо тяжкий злочин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін хоче позбавляти пенсій зрадників та колаборантів.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті