Кабмін схвалив проект щодо позбавлення державних нагород людей під санкціями

Кабінет міністрів схвалив проект щодо позбавлення державних нагород людей, щодо яких запровадили санкції. Про це 7 лютого у Telegram повідомив представник Кабміну у парламенті Тарас Мельничук.

"Схвалено проект Закону "Про внесення змін до статті 16 Закону України "Про державні нагороди" про вдосконалення окремих положень з метою реалізації санкційної політики". Законопроект пропонує передбачити позбавлення державних нагород у разі застосування до особи санкцій", - повідомив він.

За словами Мельничука, цей законопроект передбачає ще одну причину для позбавлення державних нагород. Йдеться про випадок, якщо людина, яка раніше отримала державну нагороду, скоїла особливо тяжкий злочин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін хоче позбавляти пенсій зрадників та колаборантів.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті