Кабмін хоче позбавляти пенсій зрадників та колаборантів

Міністерство соціальної політики України готує проект, згідно з яким державних зрадників та колаборантів позбавлятимуть пенсій. Відповідний проект закону з’явився на сайті Федерації профспілок України.

У документі пропонується припинити виплату пенсій особам, засудженим до обмеження чи позбавлення волі за державну зраду та колабораційну діяльність. Також підставою для позбавлення пенсії вважатиметься засудження за статтею 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади) та статтю 110 (Зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України) КК України.

Також пенсії пропонується не виплачувати особам, підозрюваним чи обвинуваченим у скоєнні кримінального правопорушення проти національної безпеки України, місцезнаходження яких невідоме або які ховаються від органів слідства та суду на тимчасово окупованій території України або за межами України, а також оголошено у розшук. Відновити виплату пенсій передбачається після покарання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ ідентифікувала нових керівників окупаційного "МВС РФ" у Херсонській області.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті