Ідентифіковано нових керівників окупаційного "МВД РФ" на Херсонщині – СБУ

Служба безпеки спільно з ДБР встановила особи ще п’ятьох колаборантів, які вступили до створеного агресором "главного управления МВД Херсонской области".

"У лавах окупаційного органу їх призначили очільниками так званого "Голопристанского отдела полиции", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що там вони брали участь у проведенні масових репресій проти місцевих жителів. Зафіксовано факти незаконного переслідування і викрадення людей, а також розграбування їхнього особистого майна під виглядом "профілактичних зачисток".

Зазначається, що під час слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали всі установчі дані на кожного колаборанта, задокументували злочинну діяльність і встановили місця їхнього перебування.

Уточнюється, що за матеріалами Служби безпеки повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України:

- Бузукіну С. О. – начальнику "Голопристанського відділу поліції";

- Целорунгову В. Л. – заступнику начальника "Голопристанського відділу поліції";

- Воронову М. Ю. – начальнику відділу карного розшуку;

- Норченку А. В. – начальнику відділу дорожньо-патрульної служби;

- Колесніченку М. І. – співробітнику відділу карного розшуку.

"Усі вони місцеві жителі, які на початку повномасштабного вторгнення підтримали російських загарбників і запропонували їм свою допомогу у війні проти України, – пише відомство. – Наразі тривають комплексні заходи для притягнення кожного колаборанта до відповідальності за злочини проти України".

Раніше повідомлялось, що колаборант з Миколаївщини невдало спробував "відкупитися" від тюрми й збільшив собі термін перебування в ній.

Статті

Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Країна
01.02.2023
12:16

Владислав Селезньов: Чи буде путінська армія намагатись наступати? Так, очевидно. Чи буде він це робити зараз? – Ні!

Справа в тому, що неподалік Вугледару знаходяться артилерійські позиції ЗСУ, які мають можливість тримати під вогневим контролем залізничну колію від Волновахи у бік Мелітополя. Російські вояки розраховують на цю залізничну колію, щоб забезпечити...
Всі статті