Ідентифіковано нових керівників окупаційного "МВД РФ" на Херсонщині – СБУ

Служба безпеки спільно з ДБР встановила особи ще п’ятьох колаборантів, які вступили до створеного агресором "главного управления МВД Херсонской области".

"У лавах окупаційного органу їх призначили очільниками так званого "Голопристанского отдела полиции", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що там вони брали участь у проведенні масових репресій проти місцевих жителів. Зафіксовано факти незаконного переслідування і викрадення людей, а також розграбування їхнього особистого майна під виглядом "профілактичних зачисток".

Зазначається, що під час слідчо-оперативних дій співробітники СБУ зібрали всі установчі дані на кожного колаборанта, задокументували злочинну діяльність і встановили місця їхнього перебування.

Уточнюється, що за матеріалами Служби безпеки повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 (добровільне зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території) Кримінального кодексу України:

- Бузукіну С. О. – начальнику "Голопристанського відділу поліції";

- Целорунгову В. Л. – заступнику начальника "Голопристанського відділу поліції";

- Воронову М. Ю. – начальнику відділу карного розшуку;

- Норченку А. В. – начальнику відділу дорожньо-патрульної служби;

- Колесніченку М. І. – співробітнику відділу карного розшуку.

"Усі вони місцеві жителі, які на початку повномасштабного вторгнення підтримали російських загарбників і запропонували їм свою допомогу у війні проти України, – пише відомство. – Наразі тривають комплексні заходи для притягнення кожного колаборанта до відповідальності за злочини проти України".

Раніше повідомлялось, що колаборант з Миколаївщини невдало спробував "відкупитися" від тюрми й збільшив собі термін перебування в ній.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті