Канада поставить Україні чотири танки Leopard-2

Міністр оборони Канади Аніта Ананд оголосила про постачання Україні чотирьох танків Leopard-2. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна. 

"Міністр оборони Аніта Ананд сказала, що Канада у наступні тижні передасть Україні чотири танки Leopard 2 німецького виробництва", - передає Toronto Star.

Канада передасть разом із цією технікою запчастини та боєприпаси, а також навчить українських військових використанню танків. Видання уточнило, що Ананд припустилася можливості додаткових постачань Україні танків Leopard 2.

Загалом на озброєнні Канади є 112 танків цієї моделі.

Влада ФРН ухвалила напередодні рішення передати Україні першу партію з 14 танків Leopard 2. Берлін також надасть союзникам дозвіл на те, щоб і вони постачали танки Leopard 2 в Україну. Крім того, президент США Джо Байден оголосив у середу про рішення надіслати Україні 31 танк M1 Abrams.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті