Із Канади вилетів літак із першим танком Leopard 2 для України

Із Канади вилетів літак із першим танком Leopard 2, із тих, які країна надала для України. Про це написала у Твіттер глава Міноборони Канади Аніта Ананд 4 лютого.

"Сьогодні з Галіфакса вилетів літак Військово-повітряних сил Канади з першим основним бойовим танком Leopard 2, який Канада відправляє в Україну", - написала Ананд.

Вона зазначила, що Канада підтримує народ України.

"Ми продовжуватимемо постачати Збройні сили України технікою, необхідною для перемоги", - зазначила Ананд. 

Раніше повідомлялося, що Оттава поставить Україні чотири танки Leopard 2

 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті