Із Донеччини від початку повномасштабної війни евакуювали понад 164 тис дітей

Із Донецької області від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну евакуювали в безпечні регіони понад 164 тисячі дітей. Про це повідомив в інтерв'ю Укрінформу начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

«У ході проведення заходів з евакуації силами органів влади усіх рівнів, а також добровольчих формувань та волонтерів було евакуйовано понад 1 мільйон 359 тисяч осіб цивільного населення. З них більш ніж 164 тисячі дітей та понад 42 тисячі осіб з інвалідністю», - сказав очільник області.

Він зазначив, що наразі у прифронтових громадах, наближених до лінії активних бойових дій, перебуває понад 70 тисяч цивільних мешканців. До повномасштабного вторгнення там проживало понад 560 тисяч.

Філашкін нагадав також, що до 24 лютого 2022 року на підконтрольній українській владі території Донецької області проживали понад 1 мільйон 900 тисяч осіб. Зараз населення області становить 523,6 тисяч осіб.

Як повідомлялося, із Донеччини евакуювали ще 37 дітей, трьох з яких вивезли із зони бойових дій.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті