Із Донеччини евакуювали ще 37 дітей, трьох з яких вивезли із зони бойових дій

На Донеччині рятувальники допомогли евакуювати ще 37 дітей, трьох із яких вивезли з зони активних бойових дій. Про це у Фейсбуці повідомило головне управління ДСНС у Донецькій області 21 лютого.

«За минулу добу рятувальники евакуаційної групи «Фенікс» разом з поліцейськими евакуювали п’ять мешканців прифронтового села Новоселівка-Перша Очеретинської селищної ВА Покровського району, в тому числі трьох дітей», - йдеться у повідомленні.

Також протягом минулої доби співробітники Служби порятунку надали допомогу під час евакуації в Покровському та Бахмутському районах 150 особам, серед яких 34 дитини та 15 маломобільних осіб.

В ДСНС ще раз акцентували, що Донецька область потерпає від щоденних ворожих обстрілів, і немає таких населених пунктів, де можна відчувати себе у безпеці.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті