ISW: США дозволили Україні бити лише по 16% російської території

США дозволили Україні бити тільки по 16% території РФ, яка перебуває в зоні досяжності ракет ATACMS. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW) у зведенні від 9 червня.

"Обмежена зміна політики адміністрації Байдена, яка дозволила Україні використовувати надану США зброю для нанесення ударів по деяких російських військових об'єктах у невеликому районі на російській території, скоротила розмір наземного притулку Росії щонайбільше на 16 відсотків", - ідеться у зведенні ISW.

Вказується, що "цього недостатньо, щоб зривати операції ЗС РФ у скільки-небудь значній мірі".

Аналітики підкреслюють, що політика США, як і раніше, захищає переважну більшість оперативного тилу і глибокого тилу РФ.

"Політика США, що обмежує використання Україною наданої США зброї, фактично створила великий притулок - територію в радіусі дії наданої США зброї, але українським силам не дозволяється наносити удари з наданої США зброї, яку Росія використовує для захисту своїх бойових сил, командування й управління, логістики та служб тилового забезпечення, які російські військові використовують для проведення своїх військових операцій в Україні", - пишуть також аналітики.

Раніше з посиланням на ISW повідомлялося, що у РФ недостатньо резервів для одночасних масштабних наступів на кількох напрямках.

Статті

Країна
11.10.2024
13:38

Бюджет-2025: стеля можливостей

Соціальні виплати наступного року не підвищуватимуться (за винятком пенсій), воєнні витрати також залишаться на нинішньому рівні. Такими є головні особливості проєкту держбюджету-2025
Світ
10.10.2024
16:00

“Путін буде робити ставку на те, що зможе нав’язати мир на своїх умовах”. Огляд західних медіа

"Російські війська здобували територію в серпні та вересні темпами, небаченими з 2022 року, заявив Пасі Паройнен, аналітик Black Bird Group..."
Донецьк
09.10.2024
21:00

Остання фортеця вуглепрому на Донеччині. Чому люди залишаються працювати попри небезпеку

Шахтоуправління «Покровське» – єдине вугільне підприємство, яке зараз працює у Донецькій області. До війни кількість працівників тут складала близько 10 000 людей, а видобуток вугілля на рік – до 8 мільйонів тон.
Всі статті