ISW: російські війська просунулись в західній частині Роботиного

Російські війська досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області. Про це йдеться у новому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 21 лютого.

"Нещодавно російські війська досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 21 лютого, свідчать про те, що російські війська просунулися в західній частині Роботиного. Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 21 лютого, вказують на те, що російські війська також просунулися на захід від Вербового (на схід від Роботиного)", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що російський мілблогер, посилаючись на неназваних українських аналітиків, стверджував, що російські війська просунулися на 2,02 кілометра в ширину і 650 метрів у глибину поблизу Новопрокопівки (на південь від Роботиного), але ISW не побачив візуального підтвердження цього твердження. 

Позиційні бої тривали поблизу Вербового, Роботиного та Малої Токмачки (на північний схід від Роботиного та на південний схід від Оріхова). 

Раніше повідомлялось, що російська армія намагається наступати щонайменше на трьох напрямках.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті