ISW: російські війська просунулись в західній частині Роботиного

Російські війська досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області. Про це йдеться у новому звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 21 лютого.

"Нещодавно російські війська досягли підтверджених успіхів на заході Запорізької області. Геолокаційні кадри, опубліковані 21 лютого, свідчать про те, що російські війська просунулися в західній частині Роботиного. Додаткові геолокаційні кадри, опубліковані 21 лютого, вказують на те, що російські війська також просунулися на захід від Вербового (на схід від Роботиного)", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що російський мілблогер, посилаючись на неназваних українських аналітиків, стверджував, що російські війська просунулися на 2,02 кілометра в ширину і 650 метрів у глибину поблизу Новопрокопівки (на південь від Роботиного), але ISW не побачив візуального підтвердження цього твердження. 

Позиційні бої тривали поблизу Вербового, Роботиного та Малої Токмачки (на північний схід від Роботиного та на південний схід від Оріхова). 

Раніше повідомлялось, що російська армія намагається наступати щонайменше на трьох напрямках.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті