Іспанія вчетверте стала чемпіоном Європи з футболу

Іспанія в рекордний четвертий раз стала чемпіоном Європи з футболу: у фіналі Євро-2024 на Олімпійському стадіоні в Берліні ввечері 14 липня "Фурія роха" перемогла збірну Англії, - повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Після доволі непоказного першого тайму іспанці ввімкнули другу швидкість одразу після перерви, і вже перша з атак завершилася голом на 47-й хвилині: у дальній кут воріт Джордана Пікфорда м'яч провів Ніко Вільямс після передачі Ламіна Ямаля, якому напередодні виповнилося 17 років. 

Англійці намагалися протистояти іспанському тиску. Тренер Гарет Саутгейт провів дві заміни, і це принесло успіх: на 73-й хвилині дальнім влучним ударом відзначився Коул Палмер, який вийшов на заміну. Йому асистував зірка мадридського "Реала" Джуд Беллінгем. 

Кінцівка зустрічі пройшла в безперервних атаках збірної Іспанії, які захист і воротар англійців відбивали аж до 87-ї хвилини. Вирішальний гол "Фурії рохи" - на рахунку Мікеля Оярсабаля. Він замкнув передачу головного героя мемів Євро-2024 - захисника Марка Кукурелли. Кукурелья перед фіналом обіцяв пофарбувати свою кучеряву шевелюру в червоний колір у разі перемоги збірної Іспанії на чемпіонаті.

"Фурія роха" завоювала вже свій четвертий титул європейських першостей. Англія програла другий фінал Євро поспіль і, як і раніше, залишається без жодного європейського трофея, зазначається в повідомленні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
03.07.2025
15:00

Множинне громадянство в Україні: зиски та ризики

Прийнятий документ може призвести до втрати українського громадянства для тих, хто вимушено залишається в окупації.
Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Всі статті