Ірина Фаріон підтвердила, що вже поновлена на роботі у Львівській політехніці

Мовознавиця Ірина Фаріон підтвердила, що вже поновлена на роботі у Львівській політехніці на посаді професора кафедри української мови. Про це вона повідомила у своєму Телеграм-каналі і опублікувала фотокопію наказу ректора вишу.

Фаріон подякувала всім, кто її підтримував. "Не менше дякую ворогам, недругам і мовчазним спостерігачам, бо вони зробили нас у стократ сильнішими. Далі буде. Замовників слід виявити і покарати", - написала вона.

Як повідомлялося, Ірина Фаріон виграла суд у Львівської політехніки про поновлення на посаду професора. Університет тепер винен їй 124 тисячі гривень.

СБУ 15 листопада 2023 року відкрила кримінальне провадження щодо Фаріон й ініціювала психолого-лінгвістичну експертизу її висловлювань.

Також 15 листопада 2023 року Ірину Фаріон звільнили з посади професора кафедри української мови Національного університету "Львівська політехніка".

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті