Іран відправив Росії сотні балістичних ракет - джерела Reuters

Іран надав Росії велику кількість потужних балістичних ракет класу "земля-земля", - поглиблюючи військову співпрацю між двома країнами, що перебувають під санкціями США. Про це пише повідомили Reuters шість джерел.

За словами трьох іранських джерел, Іран надав близько 400 ракет, серед яких багато з сімейства балістичних ракет малої дальності "Фатех-110", таких як "Золфагар".

За словами експертів, ця ракета, що пересувається по дорогах, здатна вражати цілі на відстані від 300 до 700 км (186 і 435 миль).

"Міністерство оборони Ірану і Корпус вартових ісламської революції - елітні сили, які здійснюють нагляд за іранською програмою балістичних ракет - відмовилися від коментарів. Міністерство оборони Росії не відразу відповіло на прохання про коментар. За словами одного з іранських джерел, поставки розпочалися на початку січня після того, як наприкінці минулого року в Тегерані і Москві відбулися зустрічі між іранськими і російськими військовими і представниками служб безпеки, на яких було укладено відповідну угоду", - пише видання.

Іранський військовий чиновник, який, як і інші джерела, попросив не називати його ім'я через чутливість інформації, сказав, що відбулося щонайменше чотири поставки ракет, і найближчими тижнями їх буде ще більше.

Він відмовився надати подальші подробиці.Інший високопоставлений іранський чиновник сказав, що деякі ракети були відправлені до Росії кораблями через Каспійське море, а інші були перевезені літаком. "Буде більше поставок", - сказав другий іранський чиновник.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті