Інцидент у Брянській області викликав критику ультранаціоналістичних груп РФ - ISW

Інцидент у Брянській області, коли нібито українська ДРГ потрапила на територію області, спричинив критику ультранаціоналістичних груп РФ на адресу Кремля. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Ультранаціоналістичне співтовариство значною мірою незадоволене багатьма аспектами нездатності Кремля повністю дотримуватися своєї брехливої ​​риторики про те, що Росія веде "екзистенціальну війну" в Україні. Кремль не має спроможності задовольнити всі вимоги цих ультранаціоналістів і може скористатися цією можливістю, щоб запровадити додаткові заходи безпеки в Росії, які принесуть користь Путіну, не наражаючи Росію на більший ризик чи внутрішні заворушення — наприклад, оголошення війни", - йдеться у повідомленні.

У ISW зазначають, що пов’язані з Кремлем військові оглядачі та колишні довірені особи закликали Кремль визначити Збройні сили України, "Російський добровольчий корпус" та українські збройні організації як терористичні організації.

Як повідомлялося раніше, 2 березня росіяни заявили про нібито проникнення "української ДРГ" на територію Брянської області.

 

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті