Інша тактика: на Авдіївському напрямку росіяни пробують наступати малими штурмовими групами

На Авдіївському напрямку російські окупаційні війська продовжують спроби наступати малими штурмовими групами. Про це заявив речник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Дмитро Лиховій в ефірі національного марафону "Єдині новини" 20 лютого.

Зокрема, він провів паралель з подіями відходу від Бахмуту, зазначивши, що "серце рвалося", але вже пройшов рік, а ситуація не змінилася. Минулої доби було відбито 9 атак.

"Певні спроби з їхнього боку спостерігаються, але це інша тактика, ніж була задіяна в Авдіївці. Це вже тактика малих штурмових груп із застосуванням невеликої кількості бронетехніки. Однак це інші умови, це вже поле, і тут наші захисники й захисниці мають трохи більше переваги на відкритій місцевості. І таким чином за минулу добу було відбито 9 атак противника біля населених пунктів Ласточкине, Сєверне, Первомайське, а також Невельське", – розповів Лиховій.

Він зазначив, що це інакша тактика, і поки такі наступи можна сприймати як “розвідку боєм”, а не як розвиток того наступу, який противник вів в межах населеного пункту.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті