"Інша філософія управління": Ігнат пояснив, в чому головна проблема навчання українських воїнів на західних літаках

Українські військові вирушили до США, аби ознайомитися із обладнанням у західних військових літаках. Про це розповів речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону "Єдині новини".

Наразі західні партнери хочуть оцінити рівень знань українських військових, оскільки технічно західні літаки дуже відрізняються від радянських.

"Філософія управління радянською технікою дещо інша, ніж філософія управління західною технікою. Наводив приклад: навіть ручка управління радянських літаків, винищувачів розміщена посередині, там (у західних літаках. – Ред.) – збоку. Бортове обладнання, яке треба теж зрозуміти, як воно працює", - розповів Ігнат.

Як повідомлялося раніше, Словаччина готова передати Україні 10 з 11 своїх винищувачів МіГ-29

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті