Інформація про четвертого загиблого у Києві внаслідок ракетного удару не підтвердилася – КМВА

Російська ракетна атака забрала життя трьох людей у суботу вранці. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко у Телеграм.

"Загинули троє людей - двоє чоловіків 43-х та 25-ти років, і 41-річна жінка… Інформація про четверту жертву, на щастя, не підтвердилася. Ще троє постраждалих отримали медичну допомогу на місці, але від госпіталізації відмовилися", - написав Ткаченко.

За його словами, частково зруйновано виробничу будівлю з подальшим загоранням на 3 поверсі, заклад харчування, бізнес центр, торгівельний центр, магазин та 10 автомобілів. 

"Пошкоджено також вхід та вихід станції метро "Лукʼянівська". Зараз на місці працюють всі служби, протягом дня мають повернути водопостачання", - додав Ткаченко.

Нагадаємо, раніше начальник КМВА Тимур Ткаченко повідомлив про чотирьох загиблих у Шевченківському районі столиці внаслідок ракетної атаки вранці 18 січня. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті