Ілон Маск не розуміє значимість НАТО. Президент Латвії йому пояснив

Американський мільярдер та власник компанії SpaceX Ілон Маск засумнівався в необхідності існування НАТО. Президент Латвії Едгарс Рінкевичс відповів йому. Про це з посиланням на заяви Ілона Маска та Едгарса Рінкевичса в соцмережі X (колишній Twitter) повідомляє РБК-Україна.

Нещодавно американський мільярдер долучився до дискусії в соцмережі X щодо доцільності існування НАТО.

"Мене завжди дивувало, чому НАТО продовжує існувати, хоча його заклятий ворог і причина існування - Варшавський договір - розпався", - написав Маск у власному дописі.

Цим дописом Маск не лише поставив під сумнів доцільність існування НАТО, але й поширив дезінформацію про причини виникнення Альянсу, оскільки Варшавський пакт було укладено між країнами соціалістичного табору у 1955 році, а НАТО було сформовано на 6 років раніше.

На заяву американського мільярдера відповів латвійський президент. Рінкевичс розповів Маску, що було справжньою причиною створення та існування НАТО.

"Шановний Ілон Маск, причина, через яку НАТО було засновано, існує і буде існувати, - це Росія та інші вороги вільного світу", - наголосив він у своєму дописі в X.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті