Ходаковський заявив, що служити в "Росгвардії ДНР" будуть найманці з усіх регіонів Росії. Знають, куди їхати

Служити в підрозділах так званого "управління Росгвардії по ДНР" будуть представники з усієї Росії. Про це розповів колишній офіцер СБУ, нині один із начальників "управління" Олександр Ходаковський у себе в Телеграм.

"Провели польові збори з першою групою кандидатів у Росгвардію ДНР. Хлопці приїхали з усієї Росії, чітко усвідомлюючи, куди їдуть", - написав він.

Як повідомлялося раніше, жителі депресивних регіонів РФ охоче переїжджають на окупований Донбас, плануючи залишитися тут на постійне місце проживання.

 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті