Ходаковський визнав, що "місцевий ресурс вичавлений насухо" і чекає російських найманців. Каже, "Восток" стане спецназом Росгвардії

Засновник терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що дане незаконне збройне формування вливається до лав російської Росгвардії на правах підрозділу спеціального призначення. Про це він написав у себе в Телеграм.

"Тепер "Восток" стане основою спецназу Росгвардії в новому територіальному органі, який створюється в Донецькій Народній Республіці. Завдання будуть складні, чисельність буде значна - ми оголошуємо набір у підрозділ", - заявив колишній офіцер СБУ.

При цьому Ходаковський визнав, що на окупованому Донбасі значно поповнити чисельність "Востока" неможливо.  "Заклик звернений насамперед до наших братів із Росії - наш місцевий ресурс уже майже вичавлений насухо. Запрошуємо кожного, кому ще не вручили повістку, і хто не може залишатися осторонь... до наших лав", - рекламує він свій майбутній спецназ.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті