"Хочу повернути повагу рідних". Режисер "Єралаша", засуджений за розпусні дії щодо підлітка, пішов убивати українців

Колишній режисер кіножурналу "Єралаш" Ілля Білостоцький, засуджений до шести з половиною років колонії у справі про розпусні дії щодо підлітка, поїхав воювати в Україну. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на повідомлення педофіла в соціальних мережах.

Зокрема, Білостоцький написав, що підписав контракт із Міноборони РФ. "Я хочу повернути моїй матері і моїм рідним можливість мною пишатися... Я хочу показати державі, що вона марно списала мене на витрати, а звичайним людям, які живуть у ній, що вони марно мене прокляли. Якщо я нікому не потрібен у режисерському кріслі, можливо, я стану в нагоді хоча б в окопі", - пояснили він своє рішення стати окупантом.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті