Херсонська ОВА повідомила про ще одного потерпілого й оприлюднила відео перших хвилин після удару по центру Херсона

Після авіаудару по Херсону стало відомо про ще одного пораненого 2 лютого. Про це повідомив начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Телеграм. 

"Ще один потерпілий - 17-річний хлопець. Його теж шпиталізували до медзакладу", - написав Прокудін.

Він зазначив, що окупанти вкрили вогнем житлову забудову у центральній частині міста. Частково зруйновано триповерховий будинок, а також пошкоджено довколишні оселі. Наразі відомо про двох постраждалих - окрім хлопця, це 73-річна жінка, яку доставили до лікарні з вибуховою травмою, контузією та пораненням ноги. 

На відео – перші хвилини після російського авіаудару по Херсону. 

Раніше повідомлялось, що російські війська атакували з авіації середмістя Херсону. Поранено літню жінку, пошкоджені багатоповерхові та приватні будинки.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті