Харківський театр «Березіль» отримав Гран-прі Багдадського фестивалю

Харківський театр “Березіль” за виставу “Калігула” отримав Гран-прі Міжнародного Багдадського фестивалю, а актор Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”. Про це повідомляється на сторінці театру у Фейсбуці.

“Тепер офіційно: вистава нашого театру “Калігула” за п'єсою Альбера Камю (режисер – Олександр Ковшун) здобула Гран-прі III Міжнародного Багдадського театрального фестивалю, а виконавець головної ролі Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”, - ідеться у повідомленні.

Постановка дає змогу відкривати самобутню театральну культуру арабського світу і презентувати там український/європейський театр.

“А в нинішні драматичні часи, коли навіть наша невеличка команда розкидана по всій країні, можливість зібратися разом, зіграти виставу і отримати визнання, є особливо цінною”, - йдеться у повідомленні.

Також у виставі були задіяні актори Вінницького театру ім. Садовського, “які гармонійно влилися до ансамблю "Калігули”.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті