Харківський театр «Березіль» отримав Гран-прі Багдадського фестивалю

Харківський театр “Березіль” за виставу “Калігула” отримав Гран-прі Міжнародного Багдадського фестивалю, а актор Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”. Про це повідомляється на сторінці театру у Фейсбуці.

“Тепер офіційно: вистава нашого театру “Калігула” за п'єсою Альбера Камю (режисер – Олександр Ковшун) здобула Гран-прі III Міжнародного Багдадського театрального фестивалю, а виконавець головної ролі Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”, - ідеться у повідомленні.

Постановка дає змогу відкривати самобутню театральну культуру арабського світу і презентувати там український/європейський театр.

“А в нинішні драматичні часи, коли навіть наша невеличка команда розкидана по всій країні, можливість зібратися разом, зіграти виставу і отримати визнання, є особливо цінною”, - йдеться у повідомленні.

Також у виставі були задіяні актори Вінницького театру ім. Садовського, “які гармонійно влилися до ансамблю "Калігули”.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті