Харківський театр «Березіль» отримав Гран-прі Багдадського фестивалю

Харківський театр “Березіль” за виставу “Калігула” отримав Гран-прі Міжнародного Багдадського фестивалю, а актор Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”. Про це повідомляється на сторінці театру у Фейсбуці.

“Тепер офіційно: вистава нашого театру “Калігула” за п'єсою Альбера Камю (режисер – Олександр Ковшун) здобула Гран-прі III Міжнародного Багдадського театрального фестивалю, а виконавець головної ролі Максим Стерлик переміг у номінації “краща чоловіча роль”, - ідеться у повідомленні.

Постановка дає змогу відкривати самобутню театральну культуру арабського світу і презентувати там український/європейський театр.

“А в нинішні драматичні часи, коли навіть наша невеличка команда розкидана по всій країні, можливість зібратися разом, зіграти виставу і отримати визнання, є особливо цінною”, - йдеться у повідомленні.

Також у виставі були задіяні актори Вінницького театру ім. Садовського, “які гармонійно влилися до ансамблю "Калігули”.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті