Хакери атакували російське ТБ. Ефір "России 1" видає "мережеву помилку"

Хакери атакували російське ТБ. Ефір телеканалу «Россия 1» видає «мережеву помилку», - повідомляє Телеграм-канал «DW Главное».

Згідно з повідомленням, онлайн-мовлення і внутрішні сервіси всеросійської державної телерадіокомпанії (ВДТРК) перестали працювати. У російській теле- і радіомовній держкомпанії не працює навіть інтернет і телефонія.

«Це надовго. Чув, що стерли все з серверів, включно з резервними копіями. Вони працюють в авралі з 6 ранку», - наводить одне з російських ЗМІ слова співрозмовника у ВДТРК.

Збої фіксує і сервіс Downdetector. Видання «Фонтанка» з посиланням на читачів пише, що під час спроби подивитися ефір «России 1» користувачі отримують повідомлення про «мережеву помилку». 

Інформацію про збій підтвердив і читач Telegram-каналу журналіста Олександра Плющева: «Весь новинний комплекс “России 1” на Ямському полі з 5 ранку не працює. Полетів центральний контролер і всі сервери».

До холдингу ВГТРК входять федеральні канали «Россия 1», «Россия 24», «Россия Культура» і понад 80 регіональних телерадіокомпаній, які ведуть мовлення в усіх суб'єктах РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті