Гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили групу "вагнерівців" – щонайменше 10 ліквідованих

Гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили  щонайменше 10 найманців ПВК "Вагнер" на Донецькому напрямку. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Нацгвардія – Війна за МИР" 8 березня.

"На Донецькому напрямку гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили щонайменше 10 найманців ПВК "Вагнер", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що група "вагнерівців" намагалася просунутися до позицій українських військових. Завдяки злагодженості та спільним діям артилерії "Червоної калини" та ЗСУ противника було знищено.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники на Луганщині знищили позиції окупантів разом з рашистами.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті