Гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили групу "вагнерівців" – щонайменше 10 ліквідованих

Гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили  щонайменше 10 найманців ПВК "Вагнер" на Донецькому напрямку. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Нацгвардія – Війна за МИР" 8 березня.

"На Донецькому напрямку гвардійці бригади "Червона калина" спільно з ЗСУ знищили щонайменше 10 найманців ПВК "Вагнер", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що група "вагнерівців" намагалася просунутися до позицій українських військових. Завдяки злагодженості та спільним діям артилерії "Червоної калини" та ЗСУ противника було знищено.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники на Луганщині знищили позиції окупантів разом з рашистами.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті