Прикордонники на Луганщині знищили позиції окупантів разом з рашистами

Українські прикордонники в Луганській області знищили позиції рашистів разом з особовим складом. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у своєму Телеграм-каналі 7 березня.

"Халабуди окупантів згоріли від вогню прикордонників, – сказано в повідомленні. – На Луганщині наші оператори БПЛА вистежили позиції противника, а прикордонники-мінометники накрили їх вогнем".

Підкреслюється, що від вибуху зайнялася пожежа, яка знищила ворожий бліндаж з трьома загарбниками.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що спецпризначенці СБУ знищили 8 одиниць ворожої техніки за одну ніч.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті