Ґвалтували і дівчаток, і 80-річних жінок. ООН опублікувала нові дані про звірства рашистів в Україні

Комісія ООН опублікувала нові дані про тортури і зґвалтування, вчинені російськими військовими на окупованих територіях України. Про це в Телеграм повідомляє Бі-бі-сі.

Російська влада на окупованих територіях України вчиняла воєнні злочини у вигляді тортур, зґвалтувань та інших форм сексуального насильства, а також депортації дітей в Російську Федерацію, йдеться в прес-релізі ООН. Нові дані були зібрані під час триваючого розслідування незалежної міжнародної комісії ООН.

Зокрема, комісія зібрала нові свідчення злочинів російських військових у Херсонській і Запорізькій областях. Вони "показують ту саму систематичність катувань у районах, що перебувають під контролем російської влади", ідеться в прес-релізі.

Зокрема, автори доповіді розповідають про 75-річну жінку в Херсонській області, яка зазнала нападу російського солдата. Повідомляється, що він бив її по обличчю, грудях і ребрах і душив її під час допиту. Він наказав їй роздягнутися, а коли вона відмовилася, зірвав з неї одяг, порізав живіт невеликим гострим предметом і кілька разів зґвалтував.

Задокументовані комісією випадки зґвалтування сталися в період з березня 2022 року по липень 2022 року в основному, коли військові ходили по домівках у невеликих селах окупованої Херсонської області. Деякі зі злочинів сталися в слідчих ізоляторах, що перебували у віданні російської влади. У розслідуваних випадках жертвами зґвалтування стала дівчина 16 років і жінки віком від 19 до 83 років.

Як повідомлялося, у Мелітополі росіяни викрадають жінок за нібито допомогу ЗСУ.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті