Гутцайт подав у відставку з посади міністра спорту і пояснив це "маніпуляціями"

Міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету (НОК) Вадим Гутцайт подав у відставку з поста міністра й пояснив це "великою кількістю маніпулювань стосовно його повноважень". Про це він написав на своїй сорінці у Facebook 8 листопада.

"Сьогодні я прийняв рішення про відставку з посади Міністра молоді та спорту України та планую зосередитись на роботі в Національному олімпійському комітеті України і за підтримку мого кроку вдячний Президенту України Володимиру Зеленському, Керівнику Офісу Президента України Андрію Єрмаку, Премʼєр-Міністру України Денису Шмигалю", - написав Гутцайт.

Вын зауважив, що паребуває на посадах міністра молоді та спорту України та президента Національного олімпійського комітету України вже скоро рік.

 "За цей рік було багато маніпулювань стосовно моїх повноважень, ухвалених рішень та поєднання цих посад", - підкресли Гутцайт.

Раніше повідомлялось, що МОК залишив Бубку у своєму складі, але виключив чотирьох росіян.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті