ГУР звільнило з полону 8 українців, яких утримували у Сирії

Головне управління розвідки провело операцію, в рамках якої із сирійського полону вдалося звільнити вісім громадян України. Про це 17 березня у Telegram повідомляє ГУР Міноборони.

"Військові розвідники повернули додому двох українських жінок та шістьох дітей – сьогодні вночі вони перетнули державний кордон", - повідомили у Головному управлінні розвідки.

Наголошується, що на території Сирії українців утримували в жахливих умовах.

"Навіть в умовах російської агресивної війни Україна не забуває своїх громадян у біді і прийде на допомогу у будь-якій точці земної кулі", - додали у прес-службі розвідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сирія розірвала дипломатичні відносини з Україною.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті