ГУР звільнило з полону 8 українців, яких утримували у Сирії

Головне управління розвідки провело операцію, в рамках якої із сирійського полону вдалося звільнити вісім громадян України. Про це 17 березня у Telegram повідомляє ГУР Міноборони.

"Військові розвідники повернули додому двох українських жінок та шістьох дітей – сьогодні вночі вони перетнули державний кордон", - повідомили у Головному управлінні розвідки.

Наголошується, що на території Сирії українців утримували в жахливих умовах.

"Навіть в умовах російської агресивної війни Україна не забуває своїх громадян у біді і прийде на допомогу у будь-якій точці земної кулі", - додали у прес-службі розвідки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сирія розірвала дипломатичні відносини з Україною.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті