ГУР підтвердило пошкодження десантного корабля і підводного човна РФ при ударі по заводу в Севастополі

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов підтвердив інформацію про пошкодження в окупрованому Севастополі двох російських суден внаслідок влучення крилатих ракет у ніч на 13 вересня. Про це він сказав у коментарі низці ЗМІ, зокрема "РБК Україна" та "Громадське".

"Є пошкодження судноремонтного заводу імені Орджонікідзе в місті Севастополі, зокрема обладнання. Якщо говорити про плавзасоби, то ми можемо зараз підтвердити ураження великого десантного корабля і підводного човна", - розповів представник ГУР.

Згідно з даними Telegram-каналу SHOT, йдеться про великий десантний корабель "Мінськ" і дизель-електричний підводний човен "Ростов-на-Дону". Вони спалахнули. Обидва судна перебували на ремонті у сухому доці.

Як повідомлося, у Міністерстві оборони РФ визнали пошкодження двох кораблів внаслідок атаки на Севастополь. Оккупанти стверджують, що для ударів було використано десять крилатих ракет, а також три надводні безпілотники.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.03.2026
17:44

Критичні чоловічі дні. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

У Росії є чудовий образ дурня, який всюди носиться зі своєю "писаною торбою". Минулого тижня в ролі цієї самої торби виступила багатостраждальна «найдовша в світі» Георгіївська стрічка... а в ролі дурня, що носиться з нею, виступили всюдисущі...
Країна
26.02.2026
16:41

Справа не в територіях! Або без соплів про те, чому не можна здавати Донбас

Мир на умовах однієї сторони — це і є капітуляція. Тобто в такому разі Київ де-факто визнає свою поразку у війні та перемогу Москви. Але об'єктивних причин іти на таке у Зеленського немає.
Світ
25.02.2026
11:21

«На жаль, застосування ядерної зброї може стати реальністю». Російські ЗМІ про Україну

У разі появи на українській території ядерної зброї західного виробництва це може бути розцінено Москвою як пряма підстава для подальшої ескалації. Більш того, такий крок здатний спровокувати розширення конфлікту за межі України.
Всі статті