Гуманітарний центр для переселенців з Часовоярської громади відкрився у Харкові

Гуманітарний центр "Мій Часів Яр" для пееселенців відкрився у Харкові. Про це повідомляє Донецька ОВА.

"Гуманітарний центр "Мій Часів Яр" тепер діє і у ХарковіЩе один гуманітарний центр для ВПО з Часовоярської громади відкрили вчора, 24 травня. Цього разу - в Харкові", - йдеться у повідомленні.

 Новий хаб  поки що діятиме переважно онлайн, якщо не рахувати саму процедуру отримання мешканцями Донеччини різноманітної гуманітарної допомоги. Зараз центр охоплює більше сотні евакуйованих.

 Як розповів заступник начальника Часовоярської міської військової адміністрації Руслан Прийменко, люди вже отримують продуктові та гігієнічні набори, діти - цукерки та книжки. Допомагають благодійні фонди "Соціальне місто", "Ромашка", "Котики по-київськи". Центр буде також надавати юридичні консультації, інші послуги, організовувати різноманітні заходи. 

Раніше 15 квітня гуманітарний центр "Мій Часів Яр" було відкрито у Києві.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті