"Губернатор" Запорізької області розповів, як із Мелітополя цілими сім'ями виселяли противників російської окупації. А могли б і вбити....

Призначений Росією "губернатор" Запорізької області Євген Балицький розповів, як він та інші "коменданти" цілими сім'ями насильно виселяли в Мелітополі противників російської окупації. Зізнання зрадника Батьківщини публікує The Insider

"Ми виселили велику кількість сімей. Це було дуже непросто зробити. Виселили тих, хто так чи інакше не підтримував СВО, тих, хто ображав прапор, гімн Росії, президента Російської Федерації. Таких людей ми, користуючись становищем, яке в нас на той момент було, поки ми не приєдналися в юридичному плані до Російської Федерації, ми таких людей повиселяли. Сім'ями цілими і виселяли, тому що ми розуміли, що це люди, яких нам не переконати, і з ними розбиратися доведеться ще жорсткіше", - заявив Балицький.

При цьому він намагається надати цим каральним акціям елемент гуманізму. "Їхнє життя може бути під великою-великою загрозою. Тому краще нехай їдуть до себе в бандерштат і там будують свій гей-світ. Їх просто б могли вбити сусіди. У нас, на жаль, на перших етапах спецоперації були факти, коли люди творили самосуд", - запевнив, він, що мешканці Мелітополя активно й агресивно підтримали російське вторгнення. 

"Ось до питання про те, що виселяли сім'ї. Ну, що робити з жінкою з трьома дітьми, у якої інше переконання, але вона не вважає Росію своєю батьківщиною, вона не вважає, що те, що відбувається, правильно? Ну, що, нам убивати її? Зрозуміло, що ми їх просто витісняли, ми зачитували їм наше рішення, рішення коменданта - і відправляли. Нехай живуть, як хочуть", - без тіні сумніву у своїй правоті розповідає колабораціоніст.

"Усе, що могли, робили. Але це не означає, що я толстовець. Ні, я не толстовець. Ми били - і били жорстко. І, на жаль, доводилося ухвалювати інколи вкрай жорсткі рішення, про які поки що я розповідати не буду", - дав він зрозуміти, що репресії проти українських громадян не обмежувалися виселенням із квартир і видворенням на підконтрольну Україні територію.

"Вот к вопросу о том, что выселяли семьи. Ну, что делать с женщиной с тремя детьми, у которой другое убеждение, но она не считает Россию своей родиной, она не считает, что то, что происходит, правильно? Ну, что, нам убивать ее? Понятно, что мы их просто вытесняли, мы зачитывали им наше решение, решение коменданта — и отправляли. Пусть живут, как хотят", - без тени сомнения в своей правоте рассказывает коллаборационист.

"Все, что могли, делали. Но это не значит, что я толстовец. Нет, я не толстовец. Мы били — и били жестко. И, к сожалению, приходилось принимать иногда крайне жесткие решения, о которых пока я рассказывать не буду", - дал он понять, что репрессии против украинских граждан не ограничивались выселением из квартир и выдворением на подконтрольную Украине территорию.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті