Губернатор Бєлгородської області - жителям: "У мене ще більше запитань, ніж у вас до міністерства оборони"

Губернатор Бєлгородської області росії В'ячеслав Гладков заявив, що у нього "ще більше питань до міноборони", ніж у жителів регіону. Про це повідомляє "Настоящее время".

Зазначається, що під час прямого ефіру Гладков зачитав запитання місцевого жителя, який поцікавився, чому в області "дірявий кордон" та чому "не можна попросити міноборони посилити безпеку регіону, якщо у нас все погано".

"Чому сталося? Я думаю, що слідчі органи розберуться, я з вами згоден, у мене ще більше запитань, ніж у вас до міністерства оборони, тому я не хочу це коментувати, тому що вважаю, що це неправильно", - відповів Гладков.

Як повідомлялося, легіон "Свобода Росії" заявив, що "цілі миротворчої операції в Бєлгородській області успішно досягнуті".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті