Група європейських країн - членів НАТО уклала угоду про купівлю до 1000 ракет Patriot - Reuters

Європейські члени НАТО уклали угоду про купівлю до 1000 ракет Patriot. Про це йдеться в заяві НАТО від 3 січня, повідомляє агенція Reuters.

"НАТО в середу заявила, що її закупівельний підрозділ підтримає групу країн-членів, в тому числі Німеччину, Нідерланди, Румунію і Іспанію, уклавши контракт на купівлю до 1000 ракет ППО Patriot", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що агентство уклало контракт на виробництво і поставку з COMLOG, спільним підприємством між Raytheon і MBDA. 

"Європейське виробництво ракет буде розширено", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Німеччина поки що не готова поставити Україні ракети Taurus.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті