Гроссі призначили гендиректором МАГАТЕ ще на один термін

Генеральна конференція Міжнародного агентства з ядерної енергії (МАГАТЕ) 25 вересня затвердила призначення Рафаеля Маріано Гроссі генеральним директором агентства на наступні чотири роки, який починається на початку грудня 2023 року.. Про це повідомляє "Суспільне"

Кандидатуру Гроссі одностайно підтримали учасники 67-ї сесії генконференції МАГАТЕ, у Відні.

"Для мене велика честь одностайним рішенням правління призначити мене на наступний термін на посаді, і я дуже вдячний за довіру. Це відбувається в той час, коли ми стикаємося з багатьма серйозними викликами, і я повністю відданий тому, щоб продовжувати робити все, що в моїх силах, для виконання важливої ​​місії МАГАТЕ на підтримку глобального миру та розвитку", — сказав Гроссі.

Гроссі вступив на свій перший термін повноважень 2 грудня 2019 року після схвалення Генконференцією його призначення. Його другий термін починається 3 грудня цього року і триватиме до 2 грудня 2027 року. Він є шостим генеральним директором з моменту заснування МАГАТЕ в 1957 році.

Як повідомлялося, у МАГАТЕ підтвердили замінування Запорізької АЕС. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті