"Грошей немає, але ви тримайтеся". "Губернатор" Севастополя наказав городянам обладнати укриття власним коштом

Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв сказав містянам самостійно займатися облаштуванням укриттів, оскільки окупаційна влада не має ресурсів на їхнє упорядкування. Про це Развожаєв написав у Телеграм.

"З приводу укриттів хочу донести ще один важливий момент: не чекайте, що хтось прийде і зробить там запаси води, встановить крісла, настили, зроблять вентиляцію. Упорядкувати так усі тимчасові укриття неможливо, на це потрібні мільярди", - заявив він.

Развожаєв зазначив, що усі укриття, мовляв, тимчасові і не є бомбосховищами.

"Вони потрібні здебільшого, щоб сховатися від осколків ракет і вибитого скла. Це теж потрібно розуміти. І приймати", - вказав окупаційний губернатор.

Він розповів, що укриття нібито почали готувати ще рік тому, коли "у місті було відносно спокійно", але "те, що відбувається зараз - це вже реальність". Тому Развожаєв доручив провести перевірку усіх укриттів у місті.

Нагадаємо, російські "воєнкори" стверджують, що ЗСУ ранковим ударом 23 вересня пошкодили портову інфраструктуру Севастополя. 

Як повідомлялося, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук закликала українців виїхати з Криму, поки триває деокупація.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті