Громадянка України, яка поверталася на батьківщину, народила в поїзді Щецин-Перемишль

Громадянка України, яка поверталася на батьківщину, народила в поїзді Щецин-Перемишль. На щастся, пологи пройшли успішно, а поліцейські допомогли знайти тимчасову опіку для двох її інших маленьких дочок, - повідомляє "Польське радіо".

Як повідомила у вівторок поліція міста Ґлівіце, громадянка України поверталася в свою країну, щоб народити там і в цей час перебувати з найближчими родичами.

«Однак ситуація склалася по-іншому. Близько 4-ї години ранку, перед Ґлівицями, почалися пологи. Працівники потяга відразу зателефонували на екстрену службу. Коли поїзд заїхав на платформу, там вже чекала швидка допомога», - повідомили в поліції.

З’ясувалося, що окрім медперсоналу знадобиться і допомога поліцейських. Молода жінка розповіла, що в неї немає сім’ї в Польщі чи друзів, які могли б піклуватися про її двох доньок 7 і 4 років. Діти не могли залишитися з мамою в лікарні. Тому офіцер почав шукати відповідне місце для дітей.

«На щастя, одна з сімей у Ґлівицях, яка керує службою екстренного догляду за дітьми, мала вільне місце і погодилася подивитися за дівчатками. Поліція обладнала поліцейську машину дитячими сидіннями та безпечно доставила обох дівчаток до тимчасового місця, де вони чекатимуть на повернення мами з лікарні», - додали в поліції.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті