Громадянка України, яка поверталася на батьківщину, народила в поїзді Щецин-Перемишль

Громадянка України, яка поверталася на батьківщину, народила в поїзді Щецин-Перемишль. На щастся, пологи пройшли успішно, а поліцейські допомогли знайти тимчасову опіку для двох її інших маленьких дочок, - повідомляє "Польське радіо".

Як повідомила у вівторок поліція міста Ґлівіце, громадянка України поверталася в свою країну, щоб народити там і в цей час перебувати з найближчими родичами.

«Однак ситуація склалася по-іншому. Близько 4-ї години ранку, перед Ґлівицями, почалися пологи. Працівники потяга відразу зателефонували на екстрену службу. Коли поїзд заїхав на платформу, там вже чекала швидка допомога», - повідомили в поліції.

З’ясувалося, що окрім медперсоналу знадобиться і допомога поліцейських. Молода жінка розповіла, що в неї немає сім’ї в Польщі чи друзів, які могли б піклуватися про її двох доньок 7 і 4 років. Діти не могли залишитися з мамою в лікарні. Тому офіцер почав шукати відповідне місце для дітей.

«На щастя, одна з сімей у Ґлівицях, яка керує службою екстренного догляду за дітьми, мала вільне місце і погодилася подивитися за дівчатками. Поліція обладнала поліцейську машину дитячими сидіннями та безпечно доставила обох дівчаток до тимчасового місця, де вони чекатимуть на повернення мами з лікарні», - додали в поліції.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті