"Громадськість роздратована". У Кремлі хочуть відмовитися від помилування за участь у "СВО" серійних убивць, людожерів і сатаністів 

У Кремлі хочуть відмовитися від помилування після участі в "СВО" засуджених за тяжкі злочини, пов'язані з убивствами і насильством. Про це пише ТК "BRIEF" із посиланням на власні джерела.

Внести корективи до списків засуджених, які отримали прощення всіх своїх злочинів на війні проти України, доручили помічнику президента РФ Дмитру Миронову. 

"Адміністрація президента незадоволена резонансними помилуваннями ув'язнених за тяжкі кримінальні статті. В Адміністрації вважають, що помічник президента Дмитро Миронов і його співробітники мають детальніше вивчати списки ув'язнених, яких звільняють із ФСВП", - ідеться в повідомленні ТК.

Джерело підкреслює, що в Адміністрацію Путіна надходить багато листів, у яких громадяни висловлюють невдоволення, що злочинців, які отримали терміни за вбивства, канібалізм і сексуальні злочини, випускають на свободу. "Родичі незадоволені, громадськість роздратована. Люди просто бояться", - говорить джерело. 

Як повідомлялося раніше, для поповнення окупаційного корпусу міністерство оборони РФ вербує в колоніях ув'язнених, які згодом отримують від президента країни-агресора помилування і часто вводяться в ранг "героїв СВО". Під прощення всіх гріхів потрапляють, зокрема, серійні вбивці, ґвалтівники, канібали і сатаністи, засуджені на тривалі терміни ув'язнення.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті