Графіки погодинних відключень діятимуть всю добу - "Укренерго"

Графіки погодинних відключень діятимуть протягом усієї поточної доби. Про це повідомило "Укренерго" в Телеграм 24 червня.  

"Сьогодні, 24 червня, заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 19:00 обсяг обмежень буде більшим", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що причина цього - складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти.

"Укренерго" також повідомляє, що через погодні умови на ранок знеструмлено 97 населених пунктів у Львівській, Полтавській, Сумській областях.

З інших причин без енергоживлення 496 населених пунктів.

Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській, Харківській, Херсонській областях.

З технічних причин є знеструмлення у Дніпропетровській та Чернігівській областях.

Раніше повідомлялось, що всі обленерго завтра застосовуватимуть графіки погодинних відключень 24 червня, особливо ввечері.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті