Гра в демократію. "Вибори" в "ДНР/ЛНР" можуть проводитися три дні, а голосувати можна буде у дворі або на вулиці 

Так звані "вибори" на окупованих територіях України можуть проводитися протягом кількох днів, а "голосувати" можна буде в будь-якому зручному місці за межами "виборчої дільниці". Така можливість передбачена "законами", які ухвалені окупаційною владою "ДНР", "ЛНР", непідконтрольних територій Запорізької та Херсонської областей.

За вказівкою Кремля на окупованих територіях України голосування може відбуватися протягом трьох днів. Щоб узяти участь у "виборах", не обов'язково йти на виборчу дільницю - проголосувати можна буде "на прибудинкових територіях, на територіях загального користування та в інших місцях".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті