"ГовориТи". У Києві відомі актори театру і кіно проведуть майстер-класи та воркшопи, щоб зібрати кошти для підтримки дітей

Благодійний культурно-освітній інтенсив "ГовориТи" відбудеться у Києві 29 і 30 серпня. Про це повідомила засновниця фонду "Мистецький український рух" акторка Марина Кошкіна.

Захід проходитиме упродовж двох днів, перший з яких буде присвячений театру, а інший - кіно. Це сукупність творчих зустрічей, майстер-класів та воркшопів, коротких лекцій, надихаючих розмов з митцями, які творять сучасне українське мистецтво.

 

Серед гостей театральні режисери: Іван Урисвський, Давид Петросян, Ростислав Держипільський та Олександр Книга. Модератор розмови - Дмитро Весельський. Серед кінорежисерів: Наріман Алів, Олесь Санін, Катерина Горностай, Мирослав Латик та Валентин Шпаков.  

Також актори кіно та театру: Олександр Рудинський, Ксенія Жданова, Віталіна Біблів, Наталя Доля, Юрій Кулініч, Роман Луцький, Наталя Бабенко, Даніїл Мірєшкін та ін.  

Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби фонду Мистецький український рух, який створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім`ям.
Всі деталі і програма - за посиланням на сторінці у Фейсбук.

Мистецький український рух (МУР) було засновано заслуженою актрисою України Мариною Кошкіною. Це благодійний фонд створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім`ям. 

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті