"ГовориТи". У Києві відомі актори театру і кіно проведуть майстер-класи та воркшопи, щоб зібрати кошти для підтримки дітей

Благодійний культурно-освітній інтенсив "ГовориТи" відбудеться у Києві 29 і 30 серпня. Про це повідомила засновниця фонду "Мистецький український рух" акторка Марина Кошкіна.

Захід проходитиме упродовж двох днів, перший з яких буде присвячений театру, а інший - кіно. Це сукупність творчих зустрічей, майстер-класів та воркшопів, коротких лекцій, надихаючих розмов з митцями, які творять сучасне українське мистецтво.

 

Серед гостей театральні режисери: Іван Урисвський, Давид Петросян, Ростислав Держипільський та Олександр Книга. Модератор розмови - Дмитро Весельський. Серед кінорежисерів: Наріман Алів, Олесь Санін, Катерина Горностай, Мирослав Латик та Валентин Шпаков.  

Також актори кіно та театру: Олександр Рудинський, Ксенія Жданова, Віталіна Біблів, Наталя Доля, Юрій Кулініч, Роман Луцький, Наталя Бабенко, Даніїл Мірєшкін та ін.  

Усі зібрані кошти будуть перераховані на потреби фонду Мистецький український рух, який створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім`ям.
Всі деталі і програма - за посиланням на сторінці у Фейсбук.

Мистецький український рух (МУР) було засновано заслуженою актрисою України Мариною Кошкіною. Це благодійний фонд створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім`ям. 

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті