Готові до формування уряду: опозиційні партії у Польщі узгодили кандидатуру Туска на посаду прем'єра

Три опозиційні польські партії, які пройшли до парламенту за результатами виборів,  підтвердили готовність до співпраці та формування парламентської більшості та уряду. Вони також висунули кандидата на посаду прем'єр-міністра. Йдеться про лідера "Громадянської коаліції" Дональда Туска. Про це повідомляє RMF24, інформує УНН.

"Ми підтвердили з лідерами опозиції нашу готовність до співпраці та створення більшості в парламенті. Ми готові до формування уряду", – сказав Туск на спільній нараді.

Лідери опозиційних партій звернулися до президента Анджея Дуди з проханням не гаяти часу на призначення першого засідання уряду, підрахувати більшість і доручити представникам опозиції “місію з формування уряду”.

"Ми проситимемо президента якомога швидше скликати сесію Сейму. У нас є більшість для обрання прем’єр-міністра", – запевнив один із лідерів опозиції Владислав Косиняк-Камиш.

Нагадаємо, що Туск вже обіймав посаду прем'єр-міністра Польщі з 2007 до 2014 року.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті