Головний рабин Києва отримав "Подяку" від Буданова за "допомогу в реалізації спеціальних операцій"

Головний рабин Києва Рав Йонатан Беніамін Маркович отримав від начальника Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенанта Кирила Буданова "Подяку" за "допомогу в реалізації спеціальних операцій". Про це повідомляє Телеграм-канал YIGAL LEVIN.

Зазначається, що напередодні, з нагоди початку Єврейського Нового Року, головний рабин Києва Рав Йонатан Беніамін Маркович організував урочистий прийом із представниками дипмісій з Австрії, Франції, Ізраїлю, Азербайджану, Швейцарії, Іспанії та Норвегії, а також нардепів та українських військових. 

"Серед гостей заходу був генерал-лейтенант Кирило Буданов. Очільник ГУР МО відзначив внесок Рава Йонатана Беніаміна Марковича в боротьбу за незалежність України та подякував за допомогу в реалізації (!) спеціальних операцій, спрямованих на забезпечення цілісності та суверенітету України", - ідеться в повідомленні.

Головний Рабин подякував Буданову і зазначив, що "для українських євреїв не існує іншого вибору, ніж допомагати Україні, а їхній обов'язок полягає в тому, щоб підтримувати цю країну".

І додав: "Україна - наш дім, і ми завжди готові робити все можливе для її блага і процвітання. Ми і євреї в інших містах по всій країні щодня молимося за перемогу".

"На заході обговорювалося надання підтримки українським військовим. Головний рабин Києва Рав Йонатан Маркович активно допомагає в протезуванні та реабілітації поранених українських воїнів і регулярно відвідує їх в Ізраїлі, співпрацюючи з надзвичайним і повноважним послом Ізраїлю в Україні Міхаелем Бродським, а також із реабілітаційним центром Бейт Левенштейн у місті Раанана", - зазначено в повідомленні.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті